Drakopark Jasná

Drakopark Jasná

Drakopark Jasná je otvorený počas letných mesiacov priamo v stredisku Jasná.

Objavte rodinnú hru v prírode plnú záhad a tajuplných bytostí. Najznámejšou z nich je kamarádsky drak Demián. Odhaľte spolu tajomstvá a poklady Demänovskej doliny. Bližšie informácie nájdete v stredisku Jasná.

Kolobežky v Žiarskej doline

Kolobežky v Žiarskej doline

Nadšenci turistiky ocenia nápadité spojenie tohto športu s možnosťou kolobežkovania v Žiarskej doline.

Vyberte sa na Žiarsku chatu a dole sa môžete odviezť na kolobežke. Aktivita je vhodná pre každého, ale najmä pre rodiny s deťmi. Kolobežky fungujú v Žiarskej doline počas letných mesiacov. Jazda na kolobežke začína na Žiarskej chate, kde vás personál preškolí o bezpečnosti a vybaví vás prilbou. Potom dostanete kolobežku a ostatné je už len vo vašej réžii.

Zjazd na kolobežke pre jednu osobu stojí 5 eur. Dĺžka trasy je 6 km s prevýšením 404 m. Žiarska dolina sa nachádza 22 km od vášho ubytovania RiverSide, severne od Liptovského Mikuláša, za dedinou Žiar.

Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Načerpajte nové sily po náročnej turistike, či zimnej lyžovačke.

Len 15 minút jazdy autom od RiverSide nájdete celoročne otvorený aquapark. V tomto vodnom raji si oddýchnu dospelí a na svoje si prídu aj deti. Tatralandia ponúka 14 bazénov, 26 tobogánov, zábavný Funpark, ale aj bohatý animačný tím, ktorý zabaví vaše deti. Vy si zatiaľ oddýchnete v saunovom svete alebo navšťívite známy Tropical Paradise, kde ani v zime teplota neklesá pod 30 °C.

Aqua park Tatralandia je otvorený celoročne od 10 do 22h. Prístup k aquaparku je možný autom alebo autobusom. Zábavný areál sa nachádza 2 km za Liptovskou Ondrášovou smerom na Liptovský Trnovec (cesta 584).